Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mëso Disa Sekrete të Kur'anit

Shko poshtë

Mëso Disa Sekrete të Kur'anit

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Mon Aug 16, 2010 7:32 am

Mëso Disa Sekrete të Kur'anit

islami është fe që paraqet udhëzimet, të përmendura në Kur'an si "rrugë e drejtë" [Kur'an 1:6], për të jetuar në përputhje me vullnetin e Zotit (Allahut).
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi