Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

PES SHTYLLAT KRYESOTE NE Islam

Shko poshtë

PES SHTYLLAT KRYESOTE NE Islam

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Mon Aug 16, 2010 7:34 am

PES SHTYLLAT KRYESOTE NE Islam

O ju njerëz! Një dëshmi të qartë ka ardhur për ju nga Zoti juaj. Ne e zbritëm dritë të qartë për ju. Sa për ata që besojnë në Zot dhe të mbajë të shpejtë të Tij, Ai i merr ata në mëshirën dhe favorin e Tij dhe do t'i udhëzojë ata te Ai në një rrugë të drejtë. (Sures një Nisa-': 174-175)
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi