Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

"NUK KA DHUNE NE FE..." - Kur'an, 2:256

Shko poshtë

"NUK KA DHUNE NE FE..." - Kur'an, 2:256

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Mon Aug 16, 2010 7:36 am


"NUK KA DHUNE NE FE..." - Kur'an, 2:256

Nje nga dispozitat themelore, bazuar ne Kur'anin e shenjtë, eshte se NUK ka dhune ne fe. POR eshte detyre e Muslimaneve t'ia prezantojne fene e tyre ISLAME (ndryshe te bejne da'ua) njerezve te tjere keshtu qe ata te mund te shohin qarte te verteten. Pasi neve si Muslimane e kemi bere kete.
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi