Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Affleck në filmin e ri të Malick

Shko poshtë

Affleck në filmin e ri të Malick

Mesazh nga No.i.d prej Mon Aug 16, 2010 9:01 amBen Affleck rikthehet në kinema pas një mungese të gjatë duke zëvendësuar aktorin Christian Bale në filmin e fundit të Terrence Malick, regjisor i “Vija e hollë e kuqe”.

Filmi ka një kast me aktorë të njohur, mes të cilëve Rachel McAdams, Javier Bardem, Olga Kurylenko dhe Rachel Weisz.

Ai bën fjalë për jetën e një peshkatari dhe xhirimet do të fillojnë në tetor në Oklahoma. Për këtë arsye Affleck ka blerë edhe mjetet e duhura për peshkim.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi