Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tila Tequila sulmohet në festival

Shko poshtë

Tila Tequila sulmohet në festival

Mesazh nga No.i.d prej Mon Aug 16, 2010 9:02 amTequila pati nevojë për ndihmën e policisë gjatë një festivali, pasi një grup e ka sulmuar yllin e reality shou me shishe të birrës dhe mjete piroteknike.

Unë u ngjita në skenë dhe menjëherë, madje para se të ngjithesha në skenë, disa persona filluan të gjuanin me gura në fytyrën time, shishe të birrës që ma qanë syrin dhe flokë të djegura në zjarr për shkak të fishekzjarreve.

Ata morrën jashtëqitje nga toaleti dhe më gjuajtën në skenë”.

“Këta njerëz tenuan të më vrisnin. Truprojet më larguan me shpejtësi nga skena, por madje edhe ata ishin të frikësuar”, tha Tequila.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi