Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget

Shko poshtë

Argjentina Ramosaj , ngjall xhelozi tek koleget

Mesazh nga No.i.d prej Mon Aug 16, 2010 9:03 amNdonëse, ende e re në botën e muzikës, ajo me këngët dhe klipet e saj është duke rrëmbyer vëmendjen e qindra e mijëra njerëzve, madje shpesh herë është duke ndezur dhe xhelozinë tek koleget e saj në muzikë.
Simpatikja, Argjentina Ramosaj ka publikuar gjatë kësaj jave klipin e saj më të ri të realizuar në bashkëpunim me një studio produksioni në Hollandë.
Klipi ka ardhur në dy versione, në versionin shqip dhe atë anglez. Kënga me titullin “Tip”, ka pasur një impakt shumë të mirë tek dëgjuesit dhe duket se do të zërë një vend të rëndësishëm në playlistat e diskotekave shqiptare.
Pa shijuar ende mirë suksesin e këtij klipi, Argjentina ka nisur dje edhe xhirimet për videoklipin e ri në Dhërmi të Vlorës. Përgjatë gjithë kohës, Argjentina ka mbështetjen e të fejuarit të saj, Valonit, i cili i përkrah çdo ide të saj.
Halla e Argjentinës, këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, propozon me të madhe në facebook.com emrin e së mbesës si një talent të ri në muzikë, madje ajo tani më krenohet me të.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi