Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Shko poshtë

Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 9:34 am

Gjeni nje fjal me dy shkronjat e fundit te fjales paraardhese, psh. Une e shkruj nje fjal kurse tjeteri qe vjen pas meje e shkrun nje fjal me 2 shkronjat e fundit te fjales time.

postIM
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga AnnA prej Fri Aug 20, 2010 1:42 pm

imitimi
avatar
AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 1:49 pm

mini
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga viola prej Sat Aug 21, 2010 10:43 am

Nisem
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga lenti prej Sat Aug 21, 2010 3:44 pm

embel


dashuria
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:22 pm

elbasan
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 8:05 am

anita

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:06 pm

Tatim Very Happy
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gjeni një fjal me DY shkronjat e fundit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi