Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

M'ka shku mendja per..!

Shko poshtë

M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 9:35 am

M'ka shku mendja per .. Me u Feju e :p

Mka Shku mendja .. me ra ngjum :p
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 1:26 pm

M'ka shku mendja per pejen time!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Sep 04, 2010 4:33 pm

M'ka shku mendja Me shku me Fjett
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 4:44 pm

Mka shku mendja me ndrru shkollen
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga Linddt prej Sat Sep 04, 2010 9:30 pm

mka shku mendja me shku ngjermani Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Sep 05, 2010 9:08 am

M'ka shku Mendja me Vra Dikond me 2219 laught11op
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga viola prej Sun Sep 05, 2010 9:41 am

M'ka shku mendja per shoqerin time te vjeter!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga Arjana prej Sun Sep 05, 2010 11:02 am

mka shku mendja me lon punen Razz
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 06, 2010 7:19 am

M'ka Shku Mendja Me Ndrru Shkollenn!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:10 pm

mka shku mendja me thirr ish te dashuren
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: M'ka shku mendja per..!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi