Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Meshkujt Vs Femrat !!

Shko poshtë

Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 9:37 am

Kjo tem osht per meshkuj edhe femra ktu dikutojm rreth ktyre gjinive :p cilt jon ma te menqem citl ma te mire e sene vene Veq jo me ofendime se krejt postet me Ofendime i Fshij ..

Let's Go

Siq pe shihni edhe Temen Kur e qela Djemt i qita perpara dihet pse :p uahu
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Aug 16, 2010 1:18 pm

Femart jon shumic nks
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga lenti prej Mon Aug 16, 2010 11:41 pm

Femnet valla
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 12:15 am

po nket tem dominojn mashkuj haha
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:42 am

po po mashkuj po femrav ju jepim perparsi ndo raste...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 2:26 pm

nermal femrat ne forum i kena princessa dihet...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:23 pm

edhe une jam princesS mos harro mos thuj krejt
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 6:26 pm

haha ti je vip
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga arbiosi prej Tue Aug 17, 2010 9:28 pm

femnat more a jeni normal ju
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 9:58 pm

haha ska me femra valla Razz
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:54 am

dihet femrat
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga AnnA prej Fri Aug 20, 2010 1:41 pm

femarat
avatar
AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:14 am

femrat more dihet jena shumic
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meshkujt Vs Femrat !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi