Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Shko poshtë

Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:23 pm

Çmendem per zemergjerisn tende vet fakti qe je ai qe e prisja un bujar dhe te mirkuptushem.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 5:25 pm

Cmendem per Ty Sepse Je i pazevendesueshem
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Mesazh nga viola prej Thu Aug 19, 2010 3:08 pm

Çmendem per besnikrin tende!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 3:17 pm

Çmendem per sinqiritetin tende.. Very Happy
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 12:50 pm

Çmendem qe me ben te ndihem princesh!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çmendem per ty do ta dish arsyjen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi