Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nje pik loti...

Shko poshtë

Nje pik loti...

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:31 pm

Nje pik loti mbi syrin tim
nje pik loti rreshqiti mbi faqen time,
nje pik loti lagu buzet e mia,
nje pik loti helmoj zemren time,
nje pik loti me dha sinjal vetmie.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pik loti...

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 5:33 pm

Nje Pik Loti Sonte ngas Jom Wetem
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pik loti...

Mesazh nga viola prej Thu Aug 19, 2010 3:09 pm

Nje pik loti per nje engjell qe nuk jeton me
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pik loti...

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 3:16 pm

nje pik loti per nje shok i cili me ka vdekur sad
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pik loti...

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 12:54 pm

Nje pik loti per ty edhe pse jeton me dukesh se ke vdek
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje pik loti...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi