Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çfar keni menduar per dashurin para se te dashuroheshit?

Shko poshtë

Çfar keni menduar per dashurin para se te dashuroheshit?

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:36 pm

Kam menduar qe eshte e bukur sikur te jetosh ne qiell qe nuk shef asgje perveq vetes dhe ati, por ne fakt eshte e bukur por dhe e dhimbshme dhe asnjeher nuk shkojn gjerat ashtu siq mendojm ne:!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi