Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

AntraX

Shko poshtë

AntraX

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 6:38 pmAntrax ështe ni grup rap, hip-hop, rnb... antrax jan 2 vet (kacy-style & i.n.s.e.c.t ). me provojen e microfonin ne 2008 formohet grupi ANTRAX dhe mas pak koh ANTRAX BEATS. grupi bon BOOM napor bina te discotekat shqip, INSOMIA, F-FIVE, PULS, dhe tjer. Bone nxet Albumi par i realizuar per pak 4 muj, dhe dyti album se shpejt ne binë dhe ne disc shop !!. Seventy Records studio aty ka shum grupa si (PLISAT ne featuring me ato), dhe antrax ësht edhe ne featuring me folii. EDhee Konget maa Te rea n 2o1o iioonn '' Akaa maa t FooRtt , edheee NcluuB'' feat TrenT ova Ku edhe ne vitin 2010 poashtu hyn ne grupin ANTRAX Ghetto style ku me muziken me te re bajn BOM >ANTRAX-Folni Qa T`Don ku se shpejti do te ket edhe videoklip.

Inesct ( ADHURIM ALIDEMA )

Kacy Style ( KASTRIOT MISINI )

Ghetto Style ( BUJAR ALILI )
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:27 pm

flm black per ket biografi

GG Army the best bigok

inesct em pelqen shum sidomos diss qe ja ka bo stresit
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 10:33 pm

Ska me Insectin krejt Disat qe i qet i qet te Fort

AntraX #1
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:34 pm

hehe edhe mu shum mpelqen muzika qe e bojn coolthumb
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:19 pm

zthumbu
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:41 pm

flm
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Linddii prej Wed Dec 22, 2010 6:04 pm

Antrax nr.1
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 5:58 pm

zthumbu
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AntraX

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi