Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ekuacionet diferenciale

Shko poshtë

Ekuacionet diferenciale

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 7:41 pm

Ekuacionet diferenciale

Kjo faqe është grisur. Të dhënat e grisjes për këtë faqe gjenden më poshtë, për referencë.

* 11 Dhjetor 2008 16:20 Aeternus (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: 'mtematika eshte shkenca qe studion vetite e lendes dhe bashkeveprimit te tyre.' (dhe i vetmi redaktor ishte '92.60.19.75'))
* 3 Nëntor 2008 17:56 Puntori (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: '3x+4y' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.86.90'))
* 17 Prill 2008 21:36 Bet 0 (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: '7x+4y=5 2x=5y=2' (dhe i vetmi redaktor ishte '84.22.40.26'))
* 1 Shkurt 2008 23:45 Ko.S.ystem.OV@ (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: 'x+y=10 {{xy=10x+y }}' (dhe i vetmi redaktor ishte '80.90.87.2'))
* 6 Nëntor 2007 10:59 Puntori (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: '12-12igcpiIDENM,.DFPjnm213'''ioeqfjp[pgtoi=''w39ur[3loty5=pk;aq== hvl;rawejrnlg[[Figura:gkrkljgroagjrklmtp4'dujpjl;qri-3omtg/.]]...' (dhe i vetmi redaktor ishte '91.187.123.7'))
* 19 Mars 2007 17:04 Bet 0 (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: 'babai ka 50 vjet djali i madh 18 vjet vajza 10 vjet kurse djali i vogel 8 vjet .pas sa viteve babai do ti kete aq vite sa vjetet e femijeve te tij.' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.72.75'))
* 10 Mars 2007 14:48 Bet 0 (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: '5+8' (dhe i vetmi redaktor ishte '80.80.173.39'))
* 8 Mars 2007 20:08 Bet 0 (Diskuto | kontribute) grisi "Ekuacionet diferenciale" ‎ (përmbajtja ishte: '€Ďǒňá' (dhe i vetmi redaktor ishte '82.114.72.75'))

avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi