Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Space Rangers 2: Rise of the Dominators (PC/ReRip by NvZhOsT)

Shko poshtë

Space Rangers 2: Rise of the Dominators (PC/ReRip by NvZhOsT)

Mesazh nga princ of persia prej Tue Aug 17, 2010 7:16 am
Space Rangers 2: Rise of the Dominators (PC/ReRip by NvZhOsT)
Release: Mar 27, 2006 | Publisher: Cinemaware | Language: English | PC | Size: 360 MB
Genre: RealTime Strategy RPG


200 years after the first chapter for Space Rangers, a new, even more dangerous threat arises in the galaxy. A key planet producing war androids has become selfaware and is attempting to conquer the galaxy one planet at a time, driven only by instinct of destruction and cares only about expanding the realm of the silicate.

Download:
fileserve.com Wk2tVZc/Space.Rangers2.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi