Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Captain Claw (ENG/Full Rip)

Shko poshtë

Captain Claw (ENG/Full Rip)

Mesazh nga princ of persia prej Tue Aug 17, 2010 7:18 amEnglish | PC | Developer: Takarajimasha | Publisher: Monolith Productions | 101 Mb
Genre : Adventures/Action

Join forces with Captain Claw, the greatest cat pirate ever to challenge the Cocker Spaniard Armada! Embark on an epic quest to recover the lost gems of the Amulet of Nine Lives. Uncover hidden treasure, navigate tricky terrain, and engage in armed combat to defeat the enemies of the courageous and legendary Captain Nathaniel J. Claw.

FEATURES
* Up-to-64-player, internet capable, arcade-style action adventure game
* Blazing pistols, exploding dynamite, mystical magic and other projectile weapons
* Loads of treasure and special powerups

System Requirements
CPU: Pentium 75 or equivalent
Memory: 16 MG RAM
Video System: DirectXTM accelerated video card w/2 MB video RAM
Audio System: sound card
Distribution Media Drive: CD-Rom Version: 4x CD-ROM drive; DVD Version: DVD drive
OS: WindowsTM 95


DOWNLOAD
HotFile:

hotfile.com Captain_Claw.rar.html

Fileserve:

fileserve.com ZK5F6Wu

Uploading:

uploading.com Captain_Claw.rar/
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi