Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shkrimtarët më eminentë

Shko poshtë

Shkrimtarët më eminentë

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Aug 17, 2010 8:51 am

Shkrimtarët më eminentë

* Gjergj Fishta
* Naim Frashëri
* Fan Noli
* Sami Frashëri
* Migjeni
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkrimtarët më eminentë

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Aug 17, 2010 8:51 am

Shkrimtarë modernë

* Gjergj Fishta
* Naim Frashëri
* Ismail Kadare
* Dritëro Agolli
* Faik Konica
* Martin Camaj
* Fatos Kongoli
* Fatos Arapi
* Xhevahir Spahiu
* Kasëm Trebeshina
* Lindita Arapi
* Agron Tufa
* Sulejman Mato
* Esad Mekuli
* Ervin Hatibi
* Anton Pashku
* Rexhep Qosja
* Resul Shabani
* Agim Vinca
* Din Mehmeti
* Azem Shkreli
* Ali Podrimja
* Sabri Hamiti
* Murat Isaku
* Jeton Kelmendi
* Kim Mehmeti
* Bujar Salihu
* Skender Temali
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkrimtarët më eminentë

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Aug 17, 2010 8:52 am

Shkrimtarë të rinj

* Ali Qerimi

Sabit Idrizi
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkrimtarët më eminentë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi