Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lansohet klipi “Vibe”, i Tunës dhe Dafinës

Shko poshtë

Lansohet klipi “Vibe”, i Tunës dhe Dafinës

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:48 amVideoklipi më i ri në industrinë e muzikës kosovare quhet “Vibe”, që shfaq për herë të parë një bashkëpunim të pazakontë, bëhet fjalë për dy nga këngëtaret më tërheqëse të skenës muzikore kosovare, Tuna dhe Dafina Zeqiri, të cilat së bashku me reperin 2po2 lansuan klipin e këngës më të re.

Klipi është bërë nga produksioni “Entermedia”, që ashtu si dueti që është i jashtëzakonshëm, ka vënë në pah skena interesante, me Tunën që paraqitet seksi si gjithmonë, por me një ndryshim te Dafina, e cila paraqitet totalisht zeshkane dhe me një stil ndryshe.

avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lansohet klipi “Vibe”, i Tunës dhe Dafinës

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:04 pm

flm per lajmin akil
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lansohet klipi “Vibe”, i Tunës dhe Dafinës

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 5:11 pm

flm ppo e 2po2 ku po e leni more
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lansohet klipi “Vibe”, i Tunës dhe Dafinës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi