Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Thellohet dashuria mes Eliza dhe Rick Fox-it

Shko poshtë

Thellohet dashuria mes Eliza dhe Rick Fox-it

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:49 am

Lidhja e aktores me prejardhje shqiptare Eliza Dushku dhe Rick Fox, ka arritur kulmin, pasi çifti tani ka filluar të jetojë së bashku. “E adhuroj këtë fakt. Po ka sukses”, ka deklaruar Eliza e lumtur.

Ne e duam njëri-tjetrin dhe tani kemi mundësi që të jemi më shumë kohë së bashku. Ai është një djalosh i mrekullueshëm dhe shumë i kujdesshëm, i cili më mbështet në gjithçka, e po ashtu edhe unë i mbështes të gjitha veprimet e tij”, ka deklaruar Eliza, e cila është në lidhje me Rick-un që nga tetori i vitit të kaluar.

Mirëpo, Eliza ka mohuar se do të ketë së shpejti martesë mes tyre.

Lidhja jonë është ende në fazën e hershme, prandaj nuk do të ketë martesë në një të ardhme të afërt”, ka shtuar ajo. Mirëpo, edhe pse ende nuk ka zile të martesës, Eliza mjaft mirë po përshtaten me familjen e Rick-ut, e sidomos me fëmijët e tij.

Disa herë kam shkuar me Rick-un dhe fëmijët e tij në kamping. Po, këtë verë kemi bërë së bashku gjëra familjare”, ka përfunduar Eliza.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi