Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çifti Angelina dhe Brad hyjnë në botën e modës

Shko poshtë

Çifti Angelina dhe Brad hyjnë në botën e modës

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:50 amAngelina Jolie e Brad Pitt do të hedhin në treg një linjë veshjesh për fëmijë. Lajmin e bën të ditur “Mail on Sunday”.

Çifti më i përfolur i Hollywoodit do të hyjë kështu në botën e modës. Në rolin e stilistëve Brad dhe Angie mund të përfitojnë miliona dollarë.

Projekti parashikon që dy aktorët të krijojnë një koleksion veshjesh për më të vegjlit duke u frymëzuar nga mënyra e të veshurit që bëjnë Maddox, Shiloh, Pax dhe Zahara.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi