Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

KERKES

Shko poshtë

KERKES

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 1:02 pm

Kisha pas deshir te hapeni nje dritare te veqant per poezi, ku antaret mund te sjellin krijimet e tyre , un p.sh shkruaj poezi nese keni deshir mund te ju sjell poezit e mia origjinale te shkruara nga vet un ,qe do ishte ndoshta nje knaqesi per mua dhe per ju gjithashtu , ju flm per mirkuptim me respekt viola.

Ju pershendes
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KERKES

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 1:16 pm

Flm viola per kerkesen sot do ta hapi...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KERKES

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 2:31 pm

Kerkesa ishte per poezit ne pergjithsi dhe jo vetem poezi per dashuri shkruje vetem poezi dhe antaret do hapin tema poszish sipas deshires poezi dashurie poezi mergimi e poezi te antarve te krijuar vet flm per mirkuptim!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KERKES

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 2:38 pm

ok mfal viola qe nje minut...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KERKES

Mesazh nga viola prej Fri Nov 05, 2010 10:12 am

Do deshiroja te hiqet kjo ngjyra Gri qe keni vendos ketu ku postohet sepse nuk shifen postimet.d.m.th nuk dallohen mir shkrimet, ju flm per mirkuptim.

Ju pershendes Very Happy
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KERKES

Mesazh nga Linddt prej Fri Nov 05, 2010 11:49 am

ok flm do e hekim
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KERKES

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi