Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tek ti me pelçen .!

Shko poshtë

Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 2:07 pm

Tema asht kjo, pra un jam postuesi para teje e ti qe do vish pas do thuash ate çfare te pelqen tek ai qe asht lart teje...
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 2:22 pm

tek ti black me pelqen se je nje djal i sjellshem
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 2:49 pm

Shoqeria e paster vellau im.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:21 pm

tek ti viol me pelqen postet
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 5:29 pm

Tek ti Lenti me pelqen qe je Princeshh peace
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:30 pm

ndersa tek ti Black Angel me pelqen kokfortesia ha ah
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 5:31 pm

laught11op
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 6:21 pm

haha mos ma nguc blackin se na ona e deqanit jena gogja 718836
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 18, 2010 3:03 pm

Tek ti me pelqejne Temat mas shumti
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 4:35 pm

te kjo me pelqen si osht e Istogutt
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:25 am

tek ti me pelqen se je i deqanit laught1ec
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 10:27 am

A te ky ma nelt em Pelqen qe o admin
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:28 am

haha tek ky nal me pelqen flizura rlmao
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 10:30 am

Deqani Ks shkruajti:haha tek ky nal me pelqen flizura rlmao


hahahahahahahahahahahhahaahhahahahahahahahaha laught11op
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:37 am

haha rlmao
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:51 am

Tek ti me pelqen se kesh mir hehe rlmao
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 1:51 pm

tek ti me pelqen bukuria Razz
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga viola prej Fri Aug 20, 2010 5:46 pm

Postimet menyra se si i komenton Temat!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:49 am

tek ti me pelqen rrespekti
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga viola prej Sat Aug 21, 2010 10:45 am

Prita e ngrohet qe ju ben te gjith Antarve te Forumit pa dallime, dhe kjo ka vler te madhe per nje udhehqes te nje Forumi prano komplimentet e mia siqerisht ta them te lumt!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga lenti prej Sat Aug 21, 2010 3:42 pm

tek ti me pelqen dashuria
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Linddii prej Sun Aug 22, 2010 8:36 pm

tek ky me pelqen qe osht VIP MEMBER
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:08 pm

Akoma se kam zbuLuar gjene qe me peLqen
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tek ti me pelçen .!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi