Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

GRESA BEHLULI RIKTHEHET ‘MË NDRYSHE’

Shko poshtë

GRESA BEHLULI RIKTHEHET ‘MË NDRYSHE’

Mesazh nga Linddt prej Fri Jun 25, 2010 11:42 pm


Gresa sapo ka nisur punën në projektin e saj më të ri, këngën dhe videoklipin që pritet t’i hedhë shumë shpejt në treg.
Kënga e re e Gresës titullohet “Të kërkoj”, tekstin e së cilës e ka përgatitur Sami Aliu nga Shkupi, ndërsa kompozimin dhe orkestrimin e ka bërë Don Arbas.
“’Të kërkoj’ është një këngë më e veçantë nga të tjerat ngase është një këngë më ritmike, është e stilit progresiv-house, dhe adhuruesit do ta shohin një Gresë tjetër, një Gresë më ndryshe”, është shprehur këngëtarja për “Kosova Sot”.
Videoklipin e këngës kësaj here këngëtarja do ta realizojë në Shkup, në bashkëpunim me “Aleksandrin” dhe me “Supersonic Production” nga Shqipëria.
Krahas muzikës Gresa po ashtu është e anga
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi