Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cilin antar e pelqeni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 4:39 pm

Cilin antar/e ne forumin deqani-ks e pelqeni ?

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 4:40 pm

ka shum nuk muj tju ta ndaj ndonjerin te gjithve ju kam si familje...

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 6:30 pm

une met tregu drejt isufin

lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 6:37 pm

Te GJithe Perfect Jon

<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 24
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 6:51 pm

haha mu te gjith

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:16 am

lenti

Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 2:54 pm

Te gjith antaret

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga viola prej Thu Aug 19, 2010 3:00 pm

Gerin dhe deqanin mbasi i njof me mire

viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 3:14 pm

zthumbu

Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 10:58 pm

Isufi & melaqja

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:04 pm

Linddt & Melaqja & Viola etj...

Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin antar e pelqeni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi