Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

humor

Shko poshtë

humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:51 am

Mesuesi i nervozuar tha :
"Arben kush ti ka bere detyrat TY,
neser te ma biesh babain ne shkolle ?"
....... PSE arsimtar babain
"kur detyrat mi ka bere MAMI ...babai s'ka faj


Nje puntor sa kishte filluare pune e re,....
ju kishte dashten me udhtue per gjithe dite,....
nuk kishe Lek por ja kishe dhen nga nje Vez per gjithe dite ren nje dite e nje dite i thote shoferite po du me nxjerren mujore qe nje pulλ pra

Nje punetor i ri, therret teknikun e komjuterave dhe i thote: Ju lutem me ndihmoni, ne monitor me ka dale mesazhi "PRESS ANY KEY TO CONTINUE...", por une nuk mund ta gjej tastin "ANY" ne tastat


Kur zgjohem ne mengjes nuk mund te ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen dreka nuk mund te ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen darka nuk mund ha asgje sepse mendoj per ty...
Kur vjen nata nuk mund te flej se kam uri
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:52 am

Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari amerikanin: -cka doni te pini? - Ai thote: Gjoni Voker Viski. Shqiptari thote: -Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari


Takohen dy miqe te vjeter:
-Si je? - e pyet i pari.
-Si qeni - pergjigjet i dyti.
- Si, si qeni?
- Gruan time nuk guxoj ta leh, e per te tjerat nuk mund t'i kepus zingjire


Shkon nje njeri te mjeku:
Mjeku: -thuaj AAAAA
Pacienti: -nuk mundem doktor jam analfaE dashur, kalojm ne trotuar se po na shkel me automobil naj budall, Po I thot djali I qytetit dashnores katunark.
Kaluan ne tretuar dhe ecen e ecen e dikur po I thot vajza djalit.
E ku ashtu ma qaj trotuari se mu kputen kamt tue ec bre
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:52 am

Vdiq Slobodan Milosheviq, edhe ai si shumica e te vdekurve niset per ne PARAJZE.Trokite ne dere (kuc-kuc) deren ja hape nje engjull dhe ηuditet, i befasuar: "Cka don ti ketu, ti e ke vendin ne ferr". Edhe ashtu Slobi shkon te dera e ferrit , dhe aty dreqnit e vegjel e presin me mireseardhje ! Ashtu kaluan 15 dite dhe slobi rrinte ne ferr. Kur cka te shofim para deres se Parajzes erdhen dreqnit.Cka doni ju ktu ? i pyeten engjujt Per ju nuk ka vend ktu! Dreqnit: nuk jem me dreqen tani jem refugjate!!!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:52 am

Nji dit ma hini baba shuplak,
e kum ni se s'bon me ja kthy babes doren, t'ju kum kthy n'shkelma.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:53 am

Ishin dy shoke dhe po fjaloseshin se gjyshi I cilit mund te qendroje me gjate nen uje.
Njeri thot: gjyshi im mund te rije nen uje 5 minuta.
Ai tjetri I pergjigjet: ajo sesht asgje. Gjyshi im para vjetesh eshte hudhur ne lum e ende ska dale.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:53 am

Nje nuse e re sapo kishte shkuar te shtepia e burrit dhe vjerra vendos ti tregoj huqet e veta.
- Degjo moj bije, - i tha. - Une kam ca huqe dhe do ishte mire ti dije dhe ti.
- Mire, - i thote nusja.
Atehere filon vjerra:
- Kur ta kem shamine e kokes te lidhur ne krahun e djathte do te thote se jam ne qef dhe bejme muhabet sa te duash si shoqe, por kur ta lidh ne te majte do te thote qe jam me nerva dhe mos me ngacmo se mund te prishemi per kot.
- Dakord, - i thote nusja - dhe une kam per te thene dicka.
- Jepi, - i pergjigjet vjerra.
- Kur isha tek mamaja une ngrihesha ne oren 9:30. Mamaja ma sillte kafene tek dysheku dhe pasi haja pak mengjes dhe pija nje got qumesht, shikoja Palomen. Me vone i fusja dhe nje got wiski dhe pasi te kem pire kete nuk me behet vone fare se ne cilin krah e ke lidh shamine ti.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 9:53 am

Shiptari dhe Polaku

Nje Shqiptar po udhton ne Autoban ,
Dhe pa prit i kerset nje Rot e Vetures !
Dhe ndalet me ja ndrue roten vetures !
Kur po vjen nje Polak edhe po i thot Shqiptarit !
Ti Roten, e une po ja vjedhi Radion !
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: humor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi