Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Miranda Kerr nuk harxhon kohë kot

Shko poshtë

Miranda Kerr nuk harxhon kohë kot

Mesazh nga Luani-N prej Tue Aug 17, 2010 7:22 pmMiranda Kerr ka zbuluar se ajo bëhet gati për 15 minuta çdo mëngjes.

Bukuroshja, e cila së fundi u martua me aktorin e filmit “Pirates of the Caribbean”, Orlando Bloom, në një ceremoni sekrete, ka thënë se ajo nuk humb kohë në pasqyrë me qëllim që flejë sa më shumë që mundet çdo natë.

“Për shkak të kohës time të kufizuar, përpiqem që zgjas sa më shumë ato pak orët gjatë të cilave fle natën. Në mëngjes, i jap vetes 15 minuta për të dalë nga shtëpia. Nuk kam kohë të mendoj për të. Sapo bie alarmi, zgjohem. Kurrë nuk e shtypi butonin e zgjatjes”, ka thënë Kerr.
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi