Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Twink Philipsx - Shqipet N'club

Shko poshtë

Twink Philipsx - Shqipet N'club

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:23 pm

Teksti i kenges:


REF [ GRanDE ] x2

Shqipe jena na ,qa dojna e bojna na

red and blackeagles shqipja me 2 krena po doket gjithka,

BOOM BOOM on TOP kur jan shqipet n club

,shary dont stop but drop droped like its HOTReptura 1[GRanDE]

prej bregut dillit grande bjen rep xeher

gangsta rap edhe pa bita me heker

te 2t perfect e bojna qit rap track

back skthehm kurr veq e knojna apet

njoni ma i trent sa tjeteri njoni ma sick sa tjetri

njoni o hot njoni o high enjoni ma i vjetri

kosov shqini tash tu nejt bashk si vllazni

Philipsx and GRanDE hit tri jon tu bi

HIP-HOP Philipsx GANGSTA SHIT GRanDE

jena krejt shqipe a red and black party

edhe ni her hajde o kosov o shqipni

prishtina bregu dillit jan flaken tu ja shtiREF [ GRanDE ] x2

Shqipe jena na ,qa dojna e bojna na

red and blackeagles shqipja me 2 krena po doket gjithka,

BOOM BOOM on TOP kur jan shqipet n club

,shary dont stop but drop droped like its HOTReptura 2[ TWINK PHILIPSX ]

eyo philipsx & grande jon shqipe tllakt

en takt en flow per rap you jena t sakt

me shoqni nkrah 100% gangsta

bim rap per club edhe bojm sene tdhezta

[ albanian girl ] dridhi dridhi

thiri shoqet edhe ajde silli silli

shqiptare on fire krejt clubin pe qon pesh

po doket teper seksi nuk e di qa ke vesh

repi kuq e zi muzika jon gjithka o tu ni

2 veta babes secili ma i trent o tu hi

po vi me sene new school hot shit ma man

me to sun rrin ulun nsekond nis e kcem

e di qe fort mir din me dridh

e mu je ka ma theeeeeeeenREF [ GRanDE ] x2

Shqipe jena na ,qa dojna e bojna na

red and blackeagles shqipja me 2 krena po doket gjithka,

BOOM BOOM on TOP kur jan shqipet n club

,shary dont stop but drop droped like its HOT
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi