Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Meda - Cke moj zemer

Shko poshtë

Meda - Cke moj zemer

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:24 pm

Teksti i kenges:
Qke moj zemer qe vun sot
pse ne syt e tu paska lot
te kam dasht e me ke dasht
spaska qen e shkruar tjemi bashk

bota edhe jeta krejt kan me u ndryshu
por dy zemrat tona kurr skan meu harru

qke moj zemer qe vun sot
pse ne syt e tu paska lot
te kam dasht e me ke dasht
spaska qen e shkruar tjemi bashk

bota edhe jeta krejt kan me u ndryshu
por dy zemrat tona kurr skan meu harru.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi