Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina Berisha

Shko poshtë

Adelina Berisha

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:35 pmVendlindja: Prishtine
Mosha: 21 Vjeç
Ditelindja: 11 Shkurt 1989
Shenja e Horoskopit: Ujori


Gjatesia : 1.60 cm Hobby : Këndimi, Vallëzim, dhe Televizion.
Para disa vitesh ajo ende këndonte për fëmijë.Kenga e pare e saj titullohej "Te Kosova" ne moshen 4 vjeqare. Adelina vazhdoi edhe shkollen e mesme muzikore Prenk Jakova. Stili i saj i lezetshëm prej një çupërline të llastuar, i bëri mjaft adhurues për vete. Shumë shpejt ajo u rrit duke realizuar kështu këngën për tijnexherë "Barabar", pastaj edhe shumë këngë të tjera për të rritur siç janë "Unë jam ajo" dhe "Merre këtë shpirt". Nuk pëfundon me kaq, sepse Adelina sapo ka realizuar kengen "Dashuria Fillon" ne bashkepunim me Stine.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi