Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Selamu Alejkum

Shko poshtë

Selamu Alejkum

Mesazh nga blinera prej Tue Aug 17, 2010 11:30 pm


Ju Pershendes me Es-selamu alejkum Vellezer dhe Motra Mire se ju gjeta Une Jam quhem Blinera jom nga Peja, jam studente dhe punoj mosha 22 me pelqen forum dhe per ate u antarsova dhasht Zoti qe sa me shume ato vizitor qe do te shofin kete faqen e forumin te antarsohen.
avatar
blinera
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 23
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 14/08/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Në Tokën e All-llahut!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 11:41 pm

Pershendetje Blinera Mir se vjen
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin ton tashme edhe tjuajin 18656
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 18, 2010 1:11 am

Mir se vjen Blinera
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga blinera prej Wed Aug 18, 2010 2:44 am

Selamu Alejkume mir se ju gjeta InshAllah Kalojna Mir T'gjithe
avatar
blinera
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 23
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 14/08/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Në Tokën e All-llahut!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 18, 2010 7:59 am

Mire se erdhe blinera
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga arbiosi prej Wed Aug 18, 2010 8:48 am

mir se erdhe :p
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 18, 2010 9:02 am

mir se vjen Blinera
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 18, 2010 2:40 pm

Mir se vjen Blinera
ishalla kalon mir ne ket forum
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga blinera prej Thu Aug 19, 2010 11:26 am

Mir se je ju gjtea T'gjithve InshAllah
avatar
blinera
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 23
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 14/08/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Në Tokën e All-llahut!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:27 am

bestfriends
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Thu Aug 19, 2010 11:35 am

rshëndetje,

Mir
ë se erdhe Blinera uroj qëndrim kënds

avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga blinera prej Thu Sep 02, 2010 12:45 pm

Pershendetje Bjandina mir se ju gjeta Faleminderite gjithashtu
avatar
blinera
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 23
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 14/08/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Në Tokën e All-llahut!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga blinera prej Thu Sep 02, 2010 12:47 pm

Ti-n-a shkruajti: bestfriends
366681
avatar
blinera
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 23
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 14/08/2010
Mosha : 30
Vendbanimi : Në Tokën e All-llahut!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Selamu Alejkum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi