Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Shko poshtë

Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 18, 2010 7:55 am

Cilat jon gjerat me te rendesishme ne jete ?

Po ashtu ka shum gjera te rendesishme po tri kryesore per mu jone :SheNdeti ,Familja ,Shoqeria.
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 18, 2010 8:52 am

Shendeti Familja Shoqeria.

ka shum po sipas mendimit tim kto jan...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 18, 2010 8:58 am

Fati, Paraja, Telfoni.
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 18, 2010 2:00 pm

shoqeri interneti familja
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:29 pm

Familja shoqeria pc
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tri Gjera Me te Rendesishme ne Jete

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi