Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Greta Koçi: Motrën nuk dua ta shohë konkurrente

Shko poshtë

Greta Koçi: Motrën nuk dua ta shohë konkurrente

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:19 amGreta Koçi me një agjendë të ngjeshur klipesh, këngësh e koncertesh. Por nga ana tjetër, rrugën e saj duket se po ndjek edhe motra e saj Eni, e cila sapo ka prezantuar këngën “Vij tek ti”.

Eni ka bërë dy klipe dhe së shpejti do të sjellë një album të kompozuar nga Greta, motra e saj.

Ndoshta edhe ajo do të ndjekë rrugën e së motrës, Gretës… Por, mos do të thotë kjo se do të nisë një konkurrencë mes të dyjave…? “Asnjëherë Enin nuk do e shoh si konkurrente. Është motra ime apo jo?!

Gjithmonë do të dua që ajo të arrij gjithçka timen e të kaloj gjithçka timen” shprehet Greta
.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi