Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jennifer Aniston do të pushojë nga aktrimi

Shko poshtë

Jennifer Aniston do të pushojë nga aktrimi

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:21 amJennifer Aniston do të pushojë nga aktrimi
Postuar nga besa VIP të huaj Aug 19, 2010

Jennifer Aniston raportohet se është duke synuar të marrë një pauzë nga aktrimi.

Ylli i Hollywoodit, i ka thënë revistës OK se ajo ka nevojë për për pushim ca kohë pas një serie filmash të njëpasnjëshëm.

“Do të më pëlqente butoni i pauzës, personalisht. Vetëm pauzë – vetëm për një sekondë”, ka thënë aktorja.

Aktorja e filmit “Marley & Me” është zotuar se do të xhirojë edhe një film, por se pas atij do të qëndrojë ca kohë larg qendrës së vëmendjes.

“Jam e gatshme të marr pushim; është koha që së shpejti të marr pushim. Pas filmit të ardhshëm… po, pas këtij të ardhshmit, do të marr pushim”, ka shtuar Aniston.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi