Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hekuran Krasniqi në duet me Qëndresen

Shko poshtë

Hekuran Krasniqi në duet me Qëndresen

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:22 amHekuran Krasniqi se fundi ka realizuar një duet se bashku me këngëtaren Qëndresa Millakun e që pritet të lansohet së shpejti.

Shumë shpejtë do të lansojmë edhe një këngë tjetër, e kjo vjen si bashkëpunim me një këngëtare të re, e cila është Qëndresa Millaku dhe e cila ne publik do të identifikohet vetëm si Qendresa.

Ky është bashkëpunimi i fundit që kam bërë me Qëndresën, për të cilën mendoj se ka një zë super-fantastik”, ka theksuar Hekuran Krasniqi për të përditshmen “Infopress”.

Videoklipi i këngës tashme ka përfunduar dhe pritet te publikohet brenda kësaj jave nëpër televizionet tona.

Ndërkaq Hekurani ka përfunduar edhe albumin e tij të ri, por ende nuk ka arritur të gjejë titullin e projektit të tij të ri. “Jam duke i pyetur fansat në Facebook se a po ia lemë emrin ‘Kompot’, apo ‘Ashaf’, e shumica më kanë thënë ‘Kompot’”, ka thënë ai.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi