Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Loje Inteligjente

Shko poshtë

Loje Inteligjente

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 12:03 pm

Vrisni pak trurin ne levizje dhe shtoni imagjinaten tuaj ne ane te ksaj loje .
eshte super vetem se dua ndihme s'po kaloj dot nga level 2 Grin se kuptoj mbase ju keni me shume imagjinate .


hajde te shohim kush eshte me inteligjenti ktij forumi Smiley


beni klick ktu:


http://deathball.net/notpron/
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi