Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gotat me vere

Shko poshtë

Gotat me vere

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 12:04 pm

Duke patur vetem mundesine te levizni ( prekni) njeren prej 6 gotave me poshte gjeni menyren se si mund te behet qe asnje prej gotave plote te jete afer nje gote plote dhe asnje prej gotave bosh te jete afer nje gote bosh!

avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi