Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Politikanet e ndershem...

Shko poshtë

Politikanet e ndershem...

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 12:04 pm

Ne nje mbledhje partie marin pjese 100 politikan. Te pakten njeri prej tyre eshte i ndershem, por duke zgjedhur 2 politikan rastesisht ( random) gjithmone njeri prej te 2-ve eshte hajdute.

Sa politikan jan hajduta?
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi