Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

PC Translator 2010 + Language Updated

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

19082010

Mesazh 

PC Translator 2010 + Language Updated


PC Translator 2010 + Language Updated | 155MB

The PC Translator program serves as a support to text translations into 17 languages to foreign languages. It is an indispensable tool for translations of websites, e-mails, faxes, letters, instructions, help, etc.
It contains: bi-directional text translator, www-translator, text translator in MS Word, Outlook… and a multidisciplinary dictionary with pronunciation by native speakers. Dictionary databases contained in this program are among the largest. The program may be installed in PCs with Windows 7, Vista, XP, 2000, NT, Me a 98.

Download links:
http://hotfile.com/dl/63160504/570a61b/PCTranslator.rar.html
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi