Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hirens BootCD 11.02 + Bootable CD

Shko poshtë

19082010

Mesazh 

Hirens BootCD 11.02 + Bootable CD


Hirens BootCD 11.02 + Bootable CD | 260.28 MB

Hiren’s Boot CD is a boot CD containing various diagnostic programs such as partitioning agents, system performance benchmarks, disk cloning and imaging tools, data recovery tools, MBR tools, BIOS tools, and many others for fixing various computer problems. It is a Bootable CD; thus, it can be useful even if the primary operating system cannot be booted. Hiren’s Boot CD has an extensive list of software. Utilities with similar functionality on the CD are grouped together and seem redundant; however, they present choices through UI differences. Hiren’s BootCD – All in one Dos Bootable CD which has all these utilities.

Download :
hotfile.com Hirens.BootCD.11.0.part1.rar.html

hotfile.com Hirens.BootCD.11.0.part2.rar.html


MirroR :
fileserve.com CMkTZ46/Hirens.BootCD.11.0.part1.rar

fileserve.com QJS4BtC/Hirens.BootCD.11.0.part2.rar


MirroR :
uploading.com Hirens.BootCD.11.0.part1.rar/

uploading.com Hirens.BootCD.11.0.part2.rar/
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi