Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

WindowsPE Full CD Edition Sun Bear 06.10

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

19082010

Mesazh 

WindowsPE Full CD Edition Sun Bear 06.10


WindowsPE Full CD Edition Sun Bear 06.10 | 738 MB

WindowsPE full CD Edition (codename "SunBear") - an operating system family WindowsPE, designed to work with flash drives ranging from 1GB (512 deleting Hiren's Boot CD), which can be used to perform a wide range of tasks: backup copying, data recovery, work with hard disk partitions, check for viruses (through download from the disc closer scrutiny than if run anti-virus directly from the OS), system diagnostics, reset passwords and bypass the login - this is far from complete list of features of this assembly!
Download Link
http://www.fileserve.com/file/jEn5N4e/27SunBear.WindowsPE.CD.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/ASBScA2/27SunBear.WindowsPE.CD.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/rkwXzaz/27SunBear.WindowsPE.CD.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/5Nbyxnx/27SunBear.WindowsPE.CD.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/qurUVZ8/27SunBear.WindowsPE.CD.part5.rar
http://www.fileserve.com/file/2WDkYQe/27SunBear.WindowsPE.CD.part6.rar
http://www.fileserve.com/file/e2evmHA/27SunBear.WindowsPE.CD.part7.rar

Mirror
http://hotfile.com/dl/63022605/0a899ec/27SunBear.WindowsPE.CD.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/63024533/07a03be/27SunBear.WindowsPE.CD.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/63024536/874e6a8/27SunBear.WindowsPE.CD.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/63024534/7ac45be/27SunBear.WindowsPE.CD.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/63024776/c41fd6a/27SunBear.WindowsPE.CD.part5.rar.html
http://hotfile.com/dl/63024781/d63e739/27SunBear.WindowsPE.CD.part6.rar.html
http://hotfile.com/dl/62981216/278268b/27SunBear.WindowsPE.CD.part7.rar.htmlavatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi