Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bojkeni në koncertet e veta “Live”

Shko poshtë

Bojkeni në koncertet e veta “Live”

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 4:40 pmBojken Lako dhe The Fish na u shfaqën sërish këtë verë në një nga clubet e Tiranës.

Ajo që duket edhe në foto është fakti se edhe pse Bojkeni ka performuar live, është shumë i freskët.

Gjithçka e ndryshuar kohët e fundit në jetën e tij i ka bërë shumë mirë kantautorit të njohur, dhe këtë verë, edhe pse nuk ka pasur një sezon aq shumë të ngjeshur si të gjithë kolegët e tij, nuk ka mbetur pa gjë.

Në fund të fundit, rinia shqiptare është shumë e dhënë pas zërit të Bojkenit. (Bluetooth)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi