Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rezarta Shkurta me një këngë të re

Shko poshtë

Rezarta Shkurta me një këngë të re

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 4:41 pm

Rezarta Shkurta, ka gati këngën e saj më të re, për të cilën duket se është shumë lumtur.

Në profilin e saj në facebook.com, Rezi ka publikuar statusin “Happy 4 my new song…is perfect e&” dhe menjëherë pas tij kanë vërshuar komentet e fansave të cilët po presin prej kohësh një këngë të re të këngëtares.

Megjithatë, mungesa e saj në ekranet shqiptare është deri diku e justifikueshme, pasi Rezi, gjatë gjithë kësaj kohe i është përkushtuar pasionit të saj të fëmijërisë, modës.

Duket se fama e ka ndihmuar jo pak këngëtaren në suksesin e këtij biznesi të ri. (Bluetooth)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi