Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Halle Berry nuk ka të ndalur

Shko poshtë

Halle Berry nuk ka të ndalur

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 4:42 pm

Halle Berry e cila së fundi u nda nga Gabriel Aubry, raportohet se po del me ish-të dashurin e Kylie Minogue, aktorin francez Olivier Martinez.

Dyshja janë takuar në xhirimet e filmit të tyre të ri, “Dark Tide”, megjithatë dyshja mund të jenë më shumë se kolegë.

Së fundi u tha se Halle iu ka thënë miqve se ajo do të marrë 12 muaj pushim nga lidhjet, por duket se kështu nuk do të ndodhë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi