Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush i Tutet Grujes...:)

Shko poshtë

Kush i Tutet Grujes...:)

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 5:18 pm

Kush ka Barcoleta qe kan te bojn qa i tuten Grujes ne ti qet qetuu hahahahahahahah

qe 1 ..


Jon mledh burrat ne od edhe hoxha i ka thon kush i tutet grujes nkom mu quu , kejt jon qu veq 1 joo , Hoxha tha Qyky Koka Car valla , kur e ka vet ato bravo bee ai i ka thon oo kur e permende emrin GRu mlshun komt sun po qona...:A:A


qe edhe 1 :

Qeshtu e njejt ama veqqq e ka vet hoxha ti spo ju tutshe Grujes aa ai ka thon Gruja mka thon Kur tshkojsh mysafir duhesh me nejt uL edhe urt...
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i Tutet Grujes...:)

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 5:18 pm

Jon kon Dy shOk ne Qytet..njoni I martum a Tjetri jo..Edhe Nuk din qka me bo Ky qka osht i pa martum thot hajde shkojm ne Diskotek..Ky thot jo Be Qfar Diskoteke..Sillen hala Edhe e shohin ni Puff..edhe Ky beqari i thot hajde him pak..Ky i martumi i thot JO..Ky Beqari i Thot Eh tash pe di qka ki Je KA i Tutesh Grujes Nuk po Guxon me hi kerkun..Ky I martumi ja Kthen JO Qe I Tutna PO Pse ME Honger RRe Pa Lidhje..
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i Tutet Grujes...:)

Mesazh nga viola prej Thu Aug 19, 2010 6:02 pm

Black AngeL shkruajti:Jon kon Dy shOk ne Qytet..njoni I martum a Tjetri jo..Edhe Nuk din qka me bo Ky qka osht i pa martum thot hajde shkojm ne Diskotek..Ky thot jo Be Qfar Diskoteke..Sillen hala Edhe e shohin ni Puff..edhe Ky beqari i thot hajde him pak..Ky i martumi i thot JO..Ky Beqari i Thot Eh tash pe di qka ki Je KA i Tutesh Grujes Nuk po Guxon me hi kerkun..Ky I martumi ja Kthen JO Qe I Tutna PO Pse ME Honger RRe Pa Lidhje..

ahhahha e mjer grat per burrat e mjer burrat per grat eh koh e qef , burrat nen sundim te grus
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i Tutet Grujes...:)

Mesazh nga Linddii prej Thu Aug 19, 2010 6:36 pm

viola shkruajti:

ahhahha e mjer grat per burrat e mjer burrat per grat eh koh e qef , burrat nen sundim te grushahahhahahahahhahahaha 94251
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush i Tutet Grujes...:)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi