Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush e meriton te bohet admin?

Shko poshtë

Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga lenti prej Thu Aug 19, 2010 5:27 pm

Ketu jepni mendimin e forumit qe kush e meriton te behet admin?
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 5:29 pm

per ket pun vendosi une edhe staffi ski nevoj me qel tema plidhje Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga viola prej Thu Aug 19, 2010 5:52 pm

Un e meritoj ke inat ti deqani ee


Edituar për herë të fundit nga viola në Thu Aug 19, 2010 5:59 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 5:53 pm

viola moter a bon edhe niher se spot kuptoj mfal
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga viola prej Thu Aug 19, 2010 5:56 pm

Deqani Ks shkruajti:viola moter a bon edhe niher se spot kuptoj mfal

ISHTE SHAKA MORE VELLAQKO SE MORE VESH EE
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 5:57 pm

hhaha une se kuptova fjalin per qata tveta
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush e meriton te bohet admin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi