Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lind macja me katër veshë

Shko poshtë

Lind macja me katër veshë

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:55 pmNjë mace lind me katër veshë. Ngjarja e rrallë ka ndodhur në Vladivostok, në Rusi.

Macja e vecantë Luntik ka një ngjyrë shumë të bukur të qimeve, ndërsa veshët e tepërt në numër e bëjnë atë unike.

Veshët e shumtë e kanë bërë këtë mace sot për sot tepër të famshme, duke i dhënë disa privilegje që të tjerat nuk i kanë…
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi