Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

shqiptari

Shko poshtë

shqiptari

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:47 am

Nje avion ishte i mbushur me te marre.Piloti s'duronte me dhe i thote shqiptarit:
-Pash zoten mi hek qafe keta te marre.-Po mor i thote shqiptari.
Kap nje top dhe e hedh nga dritarja dhe thote:Shkoni te luani futboll.
Ata te gjithe hidhen poshte pervec njerit.
-Po ti i thote shqiptari:-Nuk kisha vend.
-Urdhero bylbylin dhe shko mbaj lojen.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi