Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kupa e Botës e bërë nga kokaina

Shko poshtë

Kupa e Botës e bërë nga kokaina

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:57 pmNjë kopje e Kupës së Botës, e konfiskuar nga policët anti-drogë të Kolumbisë është bërë nga kokaina, konfirmuan testet laboratorike.

Kupa 36 cm është gjetur në një arkë në aeroportin e Bogotës.

Arkë ishte në një magazinë dhe duhej të dërgohej në një adresë në Spanjë, deklaroi shefi i anti-drogës të aeroportit Jose Piedrahita, njofton BBC.

Kopja e Kupës së Botës është bërë nga 11 kg drogë, e përzier me aceton apo gazolinë për ta bërë më të qëndrueshme.

Kupa e ngjyrosur me ngjyrë ari është gjetur në një kontroll rutinë në aeroport të premten, njoftuan autoritetet.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kupa e Botës e bërë nga kokaina

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:37 pm

flm shum per keto kuriozitete
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi