Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Një grua zbret në fushë dhe rreh arbitrin

Shko poshtë

Një grua zbret në fushë dhe rreh arbitrin

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:58 pmNjë tifoze kineze është bërë protagoniste e një incidenti në një ndeshje futbolli, teksa ka zbritur në fushë dhe ka rrahur arbitrin me një shishe uji.

Ngjarja ka ndodhur gjatë një derbi të qytetit të saj në Dalian, provinca verilindore kineze e Liaoning, në takimin mes Dalian Aerbin dhe Dalian Yteng.

Ndeshja ka përfunduar 2-0 për Dalian Yteng, por gjatë ndeshjes tifozeria kundërshtare ka akuzuar arbitrin që ka favorizuar fituesit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi