Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vjen Facebook per femijet

Shko poshtë

Vjen Facebook per femijet

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 11:01 pmShidonni, keshtu quhet blogu me i ri per grupmoshat deri ne 12 vjec. Nje grup izraelitesh kane arritur te ndertojne blogun tip Facebook por per femijet under 12.

Edhe pse ka pak jave qe eshte hedhur ne internet, faqja numeron me shume se 200 mije perdoues. Faqja funksionon ne 8 gjuhe te ndryshme dhe shume shpejt do jete e disponueshme edhe ne versionin italian.

Femija mund te vizatoje dhe shkruaje nje personazh apo nje objekt deshire dhe ne i japim jete, shprehet themeluesi Ido Mazursky.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi